Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

музика

Пародијата на спотот на Ријана и Шакира го запали интернет! (Видео)

Урнебесното видео ја разрешува мистеријата за тоа  од каде и е на русокосата со најпознатите колкови необичниот глас, но, исто така, го објаснува нејзиниот близок однос со темната дива од Барбадос.

Провокативнoтo видео  на Шакира и Ријана за песната “Can’t remember to forget you”, која има околу 215 милиони прегледи, доби опасна конкуренција во форма на смешна пародија, на која досега е кликнато повеќе од три милиони пати!

Татјана Овенс ги позајмува гласовите на актерките во видеото, кои се речиси со идентична облека, како и комбинацијата на Ри-Ри и Шакира. Комичната изведба е всушност во текстот, преку кој се решава мистеријата за тоа од каде и е на жената на Пике необичниот вокал, но, исто така, ја открива и вистината за нејзиниот однос со секси ѕвездата од Барбадос.

httpv://www.youtube.com/watch?v=3wFwYBPvYu8

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...