Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

музика

Новинарите ја исвиркаа Кети Пери

Поп ѕвездата Кети Пери пробала да изигра на картата “дива” во прилика на една модна ревија во Милано и си дала на себе право на истата да закасни цел саат време, на што бројните посетители а и фото репортери и новинари кои ја чекале не и опростија, веќе без пардон ја исвиркале.

Пејачката која и самата требала да прошета по пистата, не ни помислила дека наместо аплауз и одушевувања во салата ја дочекале огорчените фанови и новинари кои почнале да свиркаат додека таа позирала и поздравувала поединци во публиката. Иако од прво на пистата таа успеала да се задржи од коментари, Пери не можела да крајот да одглуми сталожена, баш напротив, веднаш по ревијата на патот до своето возило експлодирала и почнала да ги турка и да ги пцуе фото репортерите и новинарите кои ја прашувале како се чувствува по негодувањето на публиката.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement