Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

музика

Хулио Иглесијас: Синот Енрике сеуште не ме запозна со девојката Ана Курникова

Хулио Иглесијас откри дека уште ја нема запознаено девојката на својот син Енрике, Ана Курникова, иако парот е во врска веќе 12 години.

“Да бидам искрен, сеуште не сум ја запознал Ана. Моите деца, сопруга и браќа ја имаат запознаено, но јас никогаш ја немам сретнато”.
“Моите деца се многу самостојни и тешко е да го видам Енрике бидејќи често патува насекаде низ светот. Но Ана е многу убава. Моите деца имаат добар вкус. Горд сум на Енрике, он е сјаен дечко. Знам дека не е лесно да се тргне по стапките на својот тактко. Сепак, неговата музика е многу поразлична од мојата и он тргна по друг пат и не сакам да се мешам во тоа. Добро му оди, тој е паметен и шармантен”.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...