• Сподели на:

Цел албум на Бјонсе отпеан за 5 минути!

___

Големите обожаватели на пеачката, Мич Граси и Скот Хојинг станаа хит на интернет со својата забрзана верзија на албумот.

 

Двајцата Американци, како големи обожаватели на Бјонсе никако не можеле да одлучат која нејзина песна ќе ја обработат, па така одлучиле да го отпеат целиот албум на Бјонсе.

 

Дуото кое настапува под името “Superfruit” со совојата необична верзија ја одушеви и Бјонсе која линкот со снимката од Youtube го стави на нејзиниот Facebook профил. Секако, веднаш потоа Мич и Скот можеа да се пофалат дека нивното видео има повече од милион прегледи.


Оставете коментар

___