• Сподели на:

Keira Knightley глуми оргазам по модел на Мег Рајан

___

Познатата сцена од филмот When Harry met Sally, во кој Мег Рајан глуми оргазам во сред ресторан добила нова верзија, но овој пат со британски нагласок.

Актерката Keira Knightley го пробала предизвикот во кој не е ни малку едноставен по Рајан, но се чини дека и тргнало од рака.

А за целата приказна стои проектот на списанието Vanity Fair кој во склоп на специјалот посветен на британските уметници сними римејкови на познати филмски сцени, но овој пат со британски актери како главни улоги.

Освен Knightley, во проектот учествувале и Benedict Cumberbatch, Felicity Jones и други.


Оставете коментар

___