Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Филм

Погледнете што се случи на крајот на серијата “How I met your mother”

По девет години емитување, во Америка пред два дена беше прикажана последната епизода на популарната серија “How I met your mother”. Во последната сезона на сагата на Тед кој на своите деца им го раскажува својот љубовен живот, фановите конечно дознаа која е прочуената “мајка”.

Доколку не сте ја гледале последната епизода и не сакате да дознаете што се случило не го читљајте останатиот дел од текстот. За тие кои се радознали, ви откриваме дел од финалната епизода.

Како што се претпоставуаше и предходно, мајката на децата на Тед е всушност почината. Трејси по складниот брак и хармоничниот живот со Тед, починала од изненадна болест.

Заводникот Барни по разводот, повторно се врати на додворувањето, само за да направи дете со некоја од нив. По породувањето, тој ќе се вљуби во неа, а потоа гордо ќе позира со нивното бебе.

Маршал и Лили и понатаму се во брак, а Маршал конечно добива работа која одсекогаш ја сонувал. Добија уште едно дете и конечно се преселија во нов стан.

Протагонистите на серијата со солзи се опростија од публиката. Во текот на нејзиното емитување можеа да се видат познати ѕвезни како Бритни Спирс, Џенифер Лопези Кејти Холмс.

httpv://www.youtube.com/watch?v=BbcpmuNbxSU

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement