Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Филм

Од скица до спектакл за 5 минути : Како настана “Game of Thrones”

Продуцентите опишуваат низ какви се маки поминале и кои “нерешливи” проблеми морале да ги пребродат за да започнат со снимање на серијата.

Деновите одвај минуваат до 6-ти април, кога конечно ќе започне четвртата сезона “Game of Thrones”. Продуцентите објавија доста интересно видео во кое, само за пет минуит, опишуваат како настанала популарната серија, и откриваат до сега непозанти детали за снимањето.

Еве како тоа изглeдаше:

httpv://www.youtube.com/watch?v=L2p9dRl0yYo

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement