Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Филм

Фановите на „Симпсонови“ одлучија: Епизодата со Лејди Гага е најлошата до сега!

Иако во 25 годишно постоење можат да се најдат доста лоши епизоди од анимираната серија Симпсонови, фановите одлучија која е најлоша,  а таа е онаа во која гостува Лејди Гага.

Епизодата „lisa Goes Gaga“ емитирана во 2012 година (23та сеозна), на ИМДБ добила  најлоша оценка (4,9/10) додека за најдобра е прогласена „Homer The Smithers“ (9,1/10).

Се работи за истражување кое е спроведено со собирање и анализа на сите податоци, и покажало што фановите најмалку сакаат од серијата.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement