Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Филм

Џони Деп не препознатлив на филмски сет

Познатиот глумец беше тешко да се препознае на снимањето на најновиот филм ‘’Black Mass’’, во кој го игра озограсениот Џејмс Вајтија Балџера.

Овој филм е снимен по вистинска приказна за Балџера, гангстер, кој минатиот Ноември беше осуден на две години казна за учество во 11 убиствата и другите злочини, вклучувајки трговија со дрога.

Џони Деп виден е на филмскиот сет со маска, со чија помош изгледа прокелав и значително постар.

Овој филм ќе се појави во кинотеките наредна година, а покрај Џони Деп во него глумат и Гај Пирс и Дакота Џонсон.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement