• Сподели на:

5 серии кои ќе завршат во 2014

___

Ова се сериите со кои треба да се збогуваме оваа година:

Californication  е откажана после 7 сезони. californication 

 

How I Met Your Mother – децата на Тед конечно ќе можат да станат од каучот после 9 сезони.

how i met your mother

 

Psych е откажана после 9 сезони и 121 епизода.

Psych

 

True Blood нема да се емитува повеќе, иако вампирите се бессмртни

true blood 4

 

Breaking bad ја завршува последната 5та сезона

breaking bad


Оставете коментар

___