Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

новости и трендови

Заводливи пролетни парфеми

Докажано е дека мирисите имаат големо влијание на расположението. Ако и вие се чувствувате малку исцрпено после долгата зима, ставете неколку капки свеж парфем кој во истиот момент ќе ве развесели.

Погледнете ја галеријата и побрзајте во шопинг.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...