Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

новости и трендови

Смело и секси оружје

Загрејте ја атмосферата на летната журка со својот жежок изглед кој ќе го постигнете со помош на овие производи…

Совет: своите заводнички вештини нагласете ги со комбинирање на бронзено-розевкасти нијанси на шминката и женствен парфем со свежи мирисни ноти!

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...