• Сподели на:

Прекрасна пролетна визија (Видео)

___

За да оставиме впечаток потребно е да обрнеме внимание на апсолутно секој дел од нашата визија. Одвојуваме повеќе време на косата, ноктите или гардеробата, но секој детал од целокупната визија е важен. Денеска ќе ви покажеме како да привлечете внимание со виткана коса и впечатливи усни. Ви предлагаме оваа фризура и шминка да ги носите во комбинација со едноставен женски костум или еднобојна маица и фармерки.

Get Ready With Me: Pink Lips + Everyday Curls


Оставете коментар

___