Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

новости и трендови

Неколку идеи за летен педикир

Појавата на летните денови означува и грижа за вашите нозе.

Убавите и нежни нозе се цел на секоја жена. Поради тоа решивме да ви дадеме неколку предлози за летен педикир.

9

8

7

6

5

4

3

2

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...