• Сподели на:

Keira Knightley трет пат за Coco Mademoiselle

___

Нема врска што нејзината венчаница имаше мала катастрофа со црвено вино, Keira и понатаму останува хероината на Coco Mademoislle, и тоа по трет пат!

 2

Познатата британска манекенка уште од 2007 година има договор со познатата француска куќа. Во својата трета кампања за парфемите Coco Mademoislle, Keira glumi vo kratok film vo stilot na prethodnite, kako misteriozna I avanturisti;ka Coco.

Зад фимот повторно стои Joe Wright, со кој актерката соработуваше на филмот Atonement, додека фотографиите за едиторијалот ги правеше големиот Mario Testino.


Оставете коментар

___