• Сподели на:

Dior Snow пролетна колекција на шминки

___

Инспирацијата за snow колекција на модниот бренд Диор го пронајде во раната пролет, кога сонцето почнува да грее, природата се буди, но зимата сеуште може да ги покаже своите заби. Snow производите и помагаат на жената за нејзината кожа да биде сјајна, свежа, здрава и без црвенило.

1

2


Оставете коментар

___