Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

На иста адреса

Тед 2 без Мила Кунис?

Промената на главната глумица во долго очекуваното враќање на најзборливото мече предизвика хистерија на Твитер.

Сет МекФарлан, креативниот ум зад овие филмови, одлучил да ја замени заводливата Мила Кунис со Аманда Сејфрид во главната улога. Кунис ќе се појави со многу мала улога, поради промена на дејствието во филмот. Ние се надеваме дека ова нема да влијае негативно на целиот филм.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...