• Сподели на:

СПЕКТАКУЛАРНА четврта гала НИА

___

Вечерва во 23:30 на АЛФА ТВ почнува четвртата СПЕКТАКУЛАРНА гала вечер
НИА, проследена со првото исфрлување.
На вечерашното мега шоу се приклучува и БОКИ 13 во улога на шоу бизнис
полицаец, а ВИКТОРИЈА ЛОБА ќе им се придружи на ВЕСНА БЕЈБИ и РОБЕРТ
БИЛБИЛОВ како трет член од жирито. Не пропуштајте го првото Македонско
реално музичко шоу “На иста адреса”.


Оставете коментар

___