Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

На иста адреса

Шварценегер за продолжението на Терминатор: Го гледаш и мислиш “како го изведоа ова”!

Го имам исто чувство. Има многу хард кор акции и некои навистина добри ефекти. Го гледаш и мислиш “како го изведоа ова”, изјави актерот.

Ѕвездата на филмот “Терминатор 2” Арнолд Шварценегер ги сподели вшечатоците од снимањето.

Иако режисерот е од филмот “Тор”, Шварценегер вели дека самата акција и ефектите воопшто не се слични. Арнолд додаде да вообичаено во вакви големи филмови кои траат долго како Џејмс Бонд или Бетмен, главните ликови се менуваат, но не и тука:

“Тоа за мене е доста интересна ситуација и голема шанса, секако многу сум почестен што ме викнаа да глумам”

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...