• Сподели на:

Нова задача: Преубавата Ирина Шајак во новиот филм за Херкулес

___

Во филмот ќе ја има како лепотицата која се заљубува во Херкулес кој го глуми Двејн Џонсон.

Манекенката Ирина Шајак ќе се појави покрај глумецот Двејн Џонсон попзнат како Карпата во новиот филм Херкулес: Војните на Тарасијана.

BjNauLEIcAEaxHw

Таа ќе се појави како глумица која се заљубува во Херкулес кој ќе го глуми Карпата. Улогата во оваа митска приказна за неа ќе биде позначајна.

Таа до сега глумела само во серијали и епизодна улога.

herkules-1395869637-469119

Двејн Џонсон како син на Зевс веќе се има пофалено за новата улога со фотографии од своето мускулесто тело на друштвените мрежи. Тој тренирал 8 месеци за улогата и признал дека му било многу напорно.

Погледнете го трејлерот за филмот:

https://youtube.com/devicesupport


Оставете коментар

___