Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

На иста адреса

Никол Кидман како принцезата Грејс: Аристократска убавина и префинетост

Принцезата Грејс е повторно меѓу нас! Нејзината елеганција, аристократска лепота и префинетост совршено ги долови Никол Кидман чиј што трејлер од филмот “Грејс од Монако“ беше објавен.

Филмот “Грејс од Монако“ ќе можеме да го гледаме веднаш по премиерата на Канскиот фестивал, а првите слики и инстерти од филмот покажуваат дека продуцентите воопшто немаат погрешено што за главната улога ја избраа убавата Никол.

Во трејлерот кој беше објавен, Никол плени како со глумата така и со убавината која во оваа улога особено и доаѓа до израз.

Порцеланскиот тен и плавата коса беа главните адути на принцезата, а славната актерка воопшто не заостанува во тоа.

Во филмот посебен акцет е ставен на раскошната гардероба и тоалети бидејќи познатата Грејс надалеку беше позната по својот беспрекорен вкус.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...