Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

На иста адреса

“Need for speed” – пристигна трејлерот!

Погледнете како ќе изгледа филмската верзија од хит играта!

Помалку од месец дена останува доаѓањето на филмската верзија за легендарната игра, а сите кои не можат да издржат дотогаш, од 20ти март можат својата жед да ја задоволат со првите инсерти од филмот кои ќе и бидат достапни на јавноста.

Звездите од филмот се најатрактивните автомобили на денешницата меѓу кои “Lamborgini Sesto Elemento”, “Salen S7 Mustang”, “Meklaren P1”, “Bugati Vejron”, “Kenigseg” и уште многу други, а во овие екслузивни инсерти ќе дознаете кој ќе се најде позади управувачите на овие моќни машини.

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=l0CYjpfyMw4

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...