Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

На иста адреса

На што е посебно осетлив Кристијан Бејл?

Глумецот Кристијан Бејл и Сандра „Сиби“ Блажич, американка со српско потекло, повторно ќе станат родители, по 14 години брак.

Глумецот на кој за малку му избега оскарот за улогата во филмот „American Hustle“, со сопругата и поранешна манекенка веќе има деветодишна ќерка „Емелин“ со која, тврди, дека има многу убав однос.

„Јас сум вистински татко за мојата ќерка, се што таа ќе направи ме остава без зборови, во состојба сум да заплачам на најмалата глупост, како на пример кога седиме заедно и гледаме филм“, изјавил Бејл.

На крај на годинава актерот ќе го промовира својот нов филм „Exodus“ во режија на Ридли Скот, во кој го глуми Мојсеј, заедно со ѕвездите Сигорни Вивер, Арон Поул, и Бен Кингсли.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...