Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

На иста адреса

Можеби Оскарот ги смири?

Во медиумите многу се зборуваше за овој познат пар, за нивната врска, разликата во години, здравствените проблеми, караниците, но и за љубовта.

Познатиот холивудски актер Мајкл Даглас и неговата сопруга, актерката Кетрин Зита Џонс дефинитивно се повторно заедно.

Според пишувањето на магазинот “The Sun” тие повторно живеат заедно и посреќни се од било кога. Оваа вест ја потврдила мајката на Мајкл, Дајана која има 91 година.

“Конечно се заедно. Знаев дека ќе најдат решение”, изјавила Дајана за магазинот.

“Многу се нежни и нема веќе хистерија во нивниот однос. Многу се приврзани еден за друг и двајцата сакаат врската да успее, единствено само уште луѓето да не зборуваат многу за нив бидејќи тоа може да им го расипе доживувањето”, заклучила Дајана.

Зита-Џонс (43) и Даглас (68) се венчаа 2000 година и имаат две деца. Тој се бореше со рак на грлото од 2010 година.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...