• Сподели на:

Конечно: Жестока акција во трејелерот на Sin City 2!

___

По девет години чекање, конечно излезе првиот трејлер за филмот “Sin City 2” во кој повторно ќе ја видиме Џесика Алба, Мики Рург, Брус Вилис и Розарио Досон, но и Џозеф Гордон-Левита, Реј Лиоти, Ева Грин и други.

 

Продолжението на големиот хит на Роберт Родригес и Френк Милер под наслов “Sin City 2: A Dame To Kill For” премиерно ќе биде прикажан на 22ри Август, а интересно е што главниот негативец ќе биде Стејси Кич.

Дали овој филм ќе го повтори успехот од првиот дел, останува да видиме.

 

Погледнете го трејлерот за “Sin City 2”.

 

Frank Miller's Sin City: A Dame To Kill For - Official Trailer - The Weinstein Company

 

 


Оставете коментар

___