• Сподели на:

Еве што вистински се случило во “Гравитација“

___

Погледнете го “искрениот трејлер“, филмскиот хит – зошто е несмасната Сандра во свемирот, и зошто Џорџ Клуни личи на Џорџ Клуни?

 “Го гледавте на IMAX, а сега, почувствувајте го безвременото разочарување кога ќе го погледнете на својот домашен ТВ, iPad или телефон“, ве повикува гласот во трејлерот.

Запознајте ја Рајан Стоун, која навистина несмеела да биде во свемирот, Мета Ковалски пилотот кој го има истиот шарм како Џорџ Клуни.

“Кога нивната едноставна мисија ќе избега од контрола, вие ќе бидете на работ на вашите седишта ….трудејќи се да не повратите.“

Погледнете го трејлерот.


Оставете коментар

___