Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

На иста адреса

Ema Votson ја доби улогата на Малата Сирена во филмот на Sofijа Kopolа!?

Од минатиот месец се зборува дека Ema Votson може да ја добие улогата во филмот “Малата Сирена”, а сега стигнуваат информации дека нејзиниот ангажман е готова работа. Се вели дека Universal Pictures нема алтернатива за неа, а режисерката Sofijа Kopolа инсистира дека само таа доаѓа предвид.

Golden Globe Awards (Part 1)

Sofijа ja сака Ema, а тие две многу се почитуваат да би било изненадување доколку филмот се сними со друга глимица.

Филмската компанија Universal Pictures и Working Title забрзано работат, така да наскоро би можеле да ја очекуваме и официјалната најава.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...