Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

МАМА

Убавината на породувањето низ слики (ВИДЕО)

Погледнете го видеото со професионални фотографии кои настанале во моментите на породување.

Од бременост, болки, самиот чин на породување и моментот кога мајката го зема новороденчето и го става на гради, се е забележано со помош на фотоапаратот.

httpv://www.youtube.com/watch?v=MO9xE9vvYA8

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...