Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Sвездите и се дадоа на пицата за време на Оскарите!

Елен е дефинитивно најспонтаниот и најосвежувачкиот лик на ТВ!

Откако Елен нарача пица, ѕвездите и помогнаа да се организира: Бред Пит како џентлмен делеше чинии, Кевин Спејси грабна цела пица, Елен не и даде пица на Сандра Булок пошто имала пари да си купи…

1

 

 

Bhxk3d2CcAAl8eJ

 

 

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...