• Сподели на:

Секс поза на денот

___

Потпрете се на колената и лактите, подингнете ги колковите, а рацете и дланките испружете ги на креветот. Оваа поза овозможува подлабока пенетрација, а вам ви овозможува да се одморите на перницата. Со помош на рацете стимулирајте го клиторисот.


Оставете коментар

___