Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

ЛАЈФСТАЈЛ

НОВ СЕКСИ ТРЕНД: ОТКРИЈТЕ ШТО Е ПЕРСОНАЛИЗИРАНА ПОРНОГРАФИЈА

Нема ништо необично во тоа да водите љубов на вашата годишница од брак, но малку е необично ако овој чин го овековечат професионални камермани и фотографи. Констанс Фулк и Ерик Фогел се успешни фотографи кои се снајдоа во персонализираната фотографија, пишува АБС.

passion_by_imitjdesajn

 

Клиентите им плаќаат дури по 4 илјади долари за да бидат снимени додека водат љубов. Додека Констанс е фокусирана на уметничкиот дел, нејзиниот сопруг ужива во снимањето секси работи.  Тој вели дека од неа научил да ја види уметноста во снимањето и фотографирањето на овие сцени, а притоа да не суди, односно да ги почитува “актерите”. Луѓето постојано бараат нешто со што ќе го зачинат својот сексуален живот, се повеќе луѓе сакаат да ги овековечат своите најинтимни моменти.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...