• Сподели на:

Седум фантастични фризури за оваа есен

___

Стиловите за оваа есен се и повеќе од инспиративни. 
Секси кадрици и романтичните плетенки, станаа омилени меѓу стилистите на познатите. Предлагаме осум ефективни и едноставни идеи за различни поводи.


Оставете коментар

___