• Сподели на:

Најубавите долги коси на сите времиња

___

Долгата и заносна коса секогаш била секси, а еве неколку проичуени фризури кои можете да ги ископирате…

Од Брижит Бардо до Блејк Лајли – ова се некои од нашите омилени стилови!


Оставете коментар

___