• Сподели на:

Идеи за свечени фризури

___

Стилизирајте ја коста по желба и заблескајте…

Избравме само за вас многу прекрасни фризури за сите типови на коса. Од лежерни, модерни, тренди…Изберете го сами она што ќе биде во склад со вашиот аутфит.


Оставете коментар

___