• Сподели на:

8 одлични фризури со плетенки за пролетта

___

Романтични, елегантни и ултра женствени плетенки во косата се прав хит меѓу славните убавици.

Погледнете во галеријата и откријте како своите фризури со плетенки ги уредуваат дамите како Isle Fisher, Amanda Seyfried, Sienne Miller, Scarlett Johansson…


Оставете коментар

___