• Сподели на:

Животот е сладок со венчаниците на Galia Lahav

___

Ако ви треба уште една причина да се заљубите во прекрасните венчаници на Galia Lahav, погледнете ја нејзината колекција за пролет 2015. Насловена како “La Dolce Vita”, колекцијата одразува една љубовна приказна која се случува на брегот Амалфи во Италија. Инсирирана од морето, песокот и планините на Позитано, романтиката од старото време се среќава со силуетата од модерното време со интригантни текстури и слоеви. Уживајте во овие неверојатни фотографии од колекцијата на Galia Lahav!


Оставете коментар

___