• Сподели на:

За оние невести кои не сакаат традиционлна бела венчаница

___

Венчаниците со пастелни бои се идеални за идните невести кои не сакаат традиционална бела венчаница.

Пастелните венчаници се тотален тренд. Во комбинација со лак за нокти со пастелна нијанса и чевли во пастелна боја, вашата пастелна венчаница ќе изгледа совршено.


Оставете коментар

___