• Сподели на:

Тренди невестински букети – Свеж Божур

___

Божурот ја владее наклонетоста на невестите како едно од најомилените свадбени цвеќиња. Невестите ја обожаваат неговата волуменозна форма и мноштвото на прекрасни бои во кои го има ова цвеќе. Божурот изгледа одлично сам по себе како и во комбинација со други цветови.  Погледнете ја колекцијата која ја одбравме за вас!


Оставете коментар

___