• Сподели на:

Рустичен дизајн за вашата свадба

___

Ако вашиот стил е релаксиран, природен и удобен, тогаш и вашата свадба треба да биде како вас. Рустикалните свадби вообичаено се организираат во природа. Тие вклучуваат многу малку детали кои сепак успеваат да откраднат воздишки. Погледнете ја галеријата на рустични дизајни и освежете ја вашата инспирација.


Оставете коментар

___