• Сподели на:

Ова ќе носат невестите следната година !

___

Во Њујорк модната ревија за венчаници се одржа за пролетта 2016 од брендот “Оскар де ла Рента”. Драги идни невести, погледнете ги некои од моделите на “најважните” фустани, различни стилови, различно украсени со чипка …

 


Оставете коментар

___