• Сподели на:

Невестинска колекција Blumarine 2015

___

Исклучително нежен и романтичен изглед на колекцијата Blumarine 2015 претставен од овие преубави модели, во која и вие, драги наши може да уживате. Невестински фустани со мек акварел ефект, шантил, чипка, свила и макраме ги обземаат нашите сетила и не носат на некое рајско место. Едноставно прекрасни!


Оставете коментар

___