• Сподели на:

Моден есенски тренд – невестинско болеро

___

Кога размислуваме за есенските невести, не можеме а да не го споменеме најубавиот моден тренд за оваа сезона, а тоа е болерото. Ви прикажуваме неколку стилови кои ќе ги прикријат вашите рамена од студот и ќе додадат шик допир на вашиот невестински изглед. Апсолутно романтично!

 


Оставете коментар

___