• Сподели на:

louboutin чевли созадени за венчавка

___

Како изгледаат чевлите за венчавка од познатиот бренд?

Пролетната сезона ни носи многу венчавки, а идните невести освен изборот на венчаница треба да изберат совршени чевли. Веројатно ниту една невеста не би останала рамнодушна над изборот на чевли од познатиот бренд Christian Louboutin.

Како изгледаат овие чевли кои совршено ја надополнуваат секоја венчаница, погледнете во нашата галерија со фотографии.


Оставете коментар

___