• Сподели на:

Jimmy Choo Bridal за пролет/лето 2016

___

Кампањата , наречена “I Do In Jimmy Choo” е сон на секоја идна невеста, гламурозна , романтична и полна со магични моменти.

Претставени се два ексклузивни модели “Alina” балетанки и “Viola” сандали, изработени од кожа со блескави детали во форма на скапоцени камења , пердуви и сето она што ги прави чевлите необични и гламурозни.

 

SML

SML

SML

 


Оставете коментар

___