Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

ДИ ДЕЈ

Идеи за романтични фотографии на младоженците

Многупати сме слушале за терминот “брод на љубовта”, но никогаш не замислувавме колку е романтично свадбените фотографии да бидат направени на брод. Двојките на овие фотографии се целосно посветени на љубовта и радоста, и можеби ова е вистинското значење на терминот “брод на љубовта”. Се надеваме дека и вие ќе уживате во овие прекрасни сцени кои ги одбравме за да ги задоволиме вашите романтични соништа.

 

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...