Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

ДИ ДЕЈ

Дизајнерски накит за невести

Накитот е многу важен за невестите. Со него можете да постигнете вистинско истакнување на целокупниот стајлинг. Затоа не го заборавајте.

Rew Elliot е дизајнер на накит кој е специјализиран за vintage накит од циркони и имитација на дијаманти, со акцент на накит за венчавка.

SML

SML

SML

SML

SML

SML

SML

SML

SML

SML

SML

SML

SML

SML

SML

SML

SML

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...

Advertisement