• Сподели на:

За прослава Рита Ора ги почастила фановите со разголена фотографија

___

Пејачката која го зазема првото место на топ листата на Водафон топ 40, со синглот “I will never let you down”, победата ја прослави на многу специфичен начин.

Рита е задоволна од успехот на својот прв сингл од новиот албум, па закачила разголена фотографија на инстаграм на која имала на грво голем број 1.

Таа во чест на својот дечко Келвин Хариј, кој ја напишал оваа песна, облекла и гаќи Келвин Клајн.

Иако фановите навиваа и за една фотографија од напред, и на оваа се гледа доволно. Ова не е прв пат пејачката да поставува разголени фотографии на социјалните мрежи.

rita-ora-1399968071-35728


Оставете коментар

___