Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Ви се допаѓа ли новата фризура на Ева Лонгорија?

Ева Лонгорија неодамна ни го покажа својот нов имиџ. Глумицата ги скратила шишките и ги осветлила краевите на косата, па многу се сложија дека со новата фризура изгледа 10 години помлада.

Глумицата снимена е во ведро пролетно издание со совршено изпеглана коса. Во бели тесни  фармерки и женствен џемпер, Ева покрај својата нова фризура ја покажа и својата линија на која многу можат да и позавидат.

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...