• Сподели на:

Тргна по стапките на својата сестра !

___

Најмладиот член на “кланот Кардашијан”, седумнаесет годишната Кајли Џенер, полу-сестра на Ким Kардашијан не престанува да објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил.


Оставете коментар

___