Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

____celebrity

Том Круз и Лора Припон: Нов холивудски скиентолошки пар?

Холивудскиот лепотан и неговата колешка се забавуваат уште од ноември, но ПР тимот на Круз тврди дека тие двајца никогаш не се ни запознале.

Познатиот Том Круз и неговата колешка Лора Припон се новиот холивудски скиентолошки пар, доколку воопошто се запознале.

Кога минатата година се приметени за време на заедничка вечера во еден хотел во ЛА, ПР тимовите и на едната и на другата страна демантирале било каква романса помеѓу овие два скинтолози. Меѓутоа Криз и Припон и понатаму се гледаат и се трудат со сите сили да ја сокријат својата врска.

Но претставникот на Круз изјавил дека тие не само што не се забавуваат тие никогаш не се ни запознале. Во меѓувреме, неименуван извор за E! News, инсистирал на тоа дека приказната е лажна и дека никогаш тие не се сретнале.

Очигледно во случајот има многу демантирање, и интересно е што во Ноември кога прв пат се појави приказната за нивната врска, претставникот на Том брзо проба да ја исправи целата работа.

Многу од работите не се јасни, дали тие се во врска, па нивните тимови се трудат со сите сило да ја сочуваат во тајна врската, или пак станува збор само за обични шпекулации.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

ДИ ДЕЈ

Дали сакате да направите нешто оригинално на вашата свадба? Што мислите за мини торти за вашите гости? Свадбената торта обично е во центарот на...

Fool Moon

Коза е млада поп изведувачка од Турција што ја афирмира својата мизика, каде не ако не во Лондон. Синоќа ја објави втората песна работена...

ДИ ДЕЈ

Постојат многу различни модели на венчаници, бидејќи има повеќе типови на невести. Некои сакаат да имаат венчавка од бајќите и согласно на тоа да...

Лице

Кожата во зима станува сува и затоа пролетта е идеално време за да посветите поголема нега. Покрај секојдневната рутина која ја правите, чистење и...